Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

1. Griba - Es+, Jūs- Karalis. 
Viena no pirmajām pazīmēm ir pilnīga pakļaušanās un pārliecība par savām vēlmēm un iegribām. Turklāt Karalis skaidri nošķir, kur ir vēlme un kur ir iegriba. Jebkurā gadījumā Karalis vadīsies tikai pēc savām vēlmēm. Citu vēlmes un to aizbildināšanās ar savām vēlmēm, pirmās gribas nēsātāju neietekmē, viņš nepievērš tām īpašu nozīmi un neuzskata, ka tām būtu jāpievērš uzmanība. Citu vēlmes ir tikai nosacījumu kopums, kas jāņem vērā, lai realizētu savas vēlmes. Pēc, Karaļa domām, nav tādu situāciju, kas traucētu piepildīt viņa vēlmes un turklāt, ja pastāv kāda vēlme, tad tā ir piepildāma.
2. Emocija - Es+, Jūs+ Aktieris 
Savās emocijās aktieris ir koncentrējies uz apkārtējiem cilvēkiem. Viņa emocijas vienmēr būs adekvātas un piemērotas situācijai. Viegli var transformēt emocijas, un uz tām neieciklējas. Dažreiz var likties, ka Aktierim nav savu jūtu, bet tas tā nav. Otrās emocijas nēsātājs apvieno savas emocijas ar apkārtējo emocijām un pielāgo tās konkrētai situācijai. Turklāt Aktieris palīdz citiem tikt galā ar savām negatīvajām emocijām, vajadzīgajā brīdī uzķer tās un viegli un nemanāmi tās koriģē un noskaņo uz savas frekvences, spēj arī dot mierinājumu citiem grūtā brīdī.
3. Loģika – Es-, Jūs- Skeptiķis 
Skeptiķis rūpīgi pārbauda loģiskumu un saskaņotību jebkurā argumentā vai spriedumos. Turklāt viņš netiek galā ar lielo informācijas apjomu un nespēj novērtēt pamatojuma rezultātus, un bieži gadās, ka ļoti vērtīga informācija tiek atmesta, kā nevajadzīga un lieka, jo nebija pietiekoši daudz loģisku izskaidrojumu un faktu tai. Skeptiķis nojauš par savu informācijas apstrādes nespēju, tāpēc visur sagaida klupšanas akmeņus un gaida kur būs loģikas lamatas. Skeptiķis ļoti slimīgi uztver kritiku savā pārliecībā un spriest spējās, ar grūtībām atkāpjas no sava viedokļa, pat ja jūt, ka viņam nav taisnības. Pārliecināt Skeptiķi var tikai pakāpeniski un neatlaidīgi izklāstot informāciju un faktus no dažādām pusēm un sistemātiski pārbaudot vai skeptiķis ir uztvēris domu. Jūtot savu nepārliecīgu, viņš dažkārt atsakās kaut ko paust un racionalizē, jo ļoti baidās pieļaut kļūdas, veidojot loģisku spriedumu ķēdi. Biežāk viņi iesaistās strīdos, un gūst lielu prieku un gandarījumu, ja tomēr ar savu viedokli ir apgāzis pretinieka loģiskos argumentus. Bet neskatoties uz uzvaru strīdā, viņam nepieciešams autoritatīvas personas apliecinājums par viņa taisnību ar plašu izklāstu par viņa loģiskajiem spriedumiem.
4. Fizika – Es-, Jūs+ Sliņķis. 
Materiālās un fiziskās sfēras jautājumos ceturtās fizikas nēsātājs spēj nodrošināt sev nepieciešamo minimumu un tas atkarīgs no apkārtējās vides prasībām. Sliņķi var nosaukt par sliņķi tiešā nozīmē tādā ziņā, ka viņam ir slinkums nodrošināt savas materiālās vajadzības un vēl jo vairāk, viņam negribas domāt par to arī citu vietā. Viņam vieglāk, lai apkārtējie paši risina, bez viņa iesaistīšanās, kas tiem nepieciešams materiālajā sfērā - drošība, komforts, savukārt sliņķis ir gatavs atbalstīt un palīdzēt citiem šīs vēlmes piepildīt. Runājot par paša materiālajām vajadzībām, tās tiek uzticētas kāram autoritāram cilvēkam, bet līdz tādai robežai, lai nebūtu pretrunā ar viņa paša vajadzībām.
Viņam nepatīk apspriest materiālās un fiziskās vajadzības - fizisko veselību un labklājību, viņaprāt, šajā sfērā vienu reizi tiek noteikti apspriesti noteikumi un tiem vajadzētu noturēties turpmāk bez sarežģījumiem.
Valērijs Vorobjovs www.психософия.com