Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

1. Griba - Es+, Jūs- Karalis. 
Viena no pirmajām pazīmēm ir pilnīga pakļaušanās un pārliecība par savām vēlmēm un iegribām. Turklāt Karalis skaidri nošķir, kur ir vēlme un kur ir iegriba. Jebkurā gadījumā Karalis vadīsies tikai pēc savām vēlmēm. Citu vēlmes un to aizbildināšanās ar savām vēlmēm, pirmās gribas nēsātāju neietekmē, viņš nepievērš tām īpašu nozīmi un neuzskata, ka tām būtu jāpievērš uzmanība. Citu vēlmes ir tikai nosacījumu kopums, kas jāņem vērā, lai realizētu savas vēlmes. Pēc, Karaļa domām, nav tādu situāciju, kas traucētu piepildīt viņa vēlmes un turklāt, ja pastāv kāda vēlme, tad tā ir piepildāma.
2. Emocija - Es+, Jūs+ Aktieris 
Savās emocijās aktieris ir koncentrējies uz apkārtējiem cilvēkiem. Viņa emocijas vienmēr būs adekvātas un piemērotas situācijai. Viegli var transformēt emocijas, un uz tām neieciklējas. Dažreiz var likties, ka Aktierim nav savu jūtu, bet tas tā nav. Otrās emocijas nēsātājs apvieno savas emocijas ar apkārtējo emocijām un pielāgo tās konkrētai situācijai. Turklāt Aktieris palīdz citiem tikt galā ar savām negatīvajām emocijām, vajadzīgajā brīdī uzķer tās un viegli un nemanāmi tās koriģē un noskaņo uz savas frekvences, spēj arī dot mierinājumu citiem grūtā brīdī.
3. Fizika – Es-, Jūs- Neaizskaramais. 
Materiālajā pasaulē trešās fizikas īpašnieks, izjūt neskaidrību un nestabilitāti. Izjūtas var būt nepamatotas. "Neaizskaramais" ir aizdomīgs jautājumos, kas skar viņa veselību, ārējo izskatu un fiziskajās sajūtās. "Neaizskaramais" dala visu pasauli "mans" un "ne mans", bet nenovelk stingras robežas tajā, jo nav pārliecināts par tām, kas sagādā arī diskomfortu. Ja savu fizisko ķermeni var vēl skaidri definēt, tad kur sākas un kur beidzas materiālie resursi, noteikt ir grūti. "neaizskaramajam" nepatīk sveši cilvēku pieskārieni ne viņa ķermenim, ne mantām. Bieži izjūt materiālo resursu nepietiekamības bailes (naudas, mantas, veselības), kas var atbalsoties uz viņa pašsajūtu, Var bieži būt nedrošs par nākotni, var būt arī skops, krāt un taupīt savu naudu. Viņam nepieciešam citu iesaiste un atbalsts viņa materiālajā labklājībā.
Var sūdzēties par veselības problēmām, par naudas trūkumu cilvēkiem, kuriem viņš uzticas, jo vienkārši nav pārliecības šajās jomās. Neaizskaramie dažkārt vēlas kļūt autoritātes fiziskajā sfērā - var sākt veidot rokdarbus, aktīvi piedalīties saimnieciskajos darbos, bet no šīm aktivitātēm viņš ātri pagurst, kaut gan reti to atzīst. Katrai savai rīcībai viņš gaida apstiprinājumu - garšīgi ir pagatavojis maltīti, vai labi iekārtojis dzīvokli utt. Cilvēkus, kas nav ieinteresēti viņa materiālā labklājībā, Neaizskaramais cenšas neapgrūtināt ar savām problēmām, bet tie, kas nepamana viņa vajadzības vai pat rada zaudējumus - baidās un izvairās no tiem.
4. Loģika – Es-, Jūs+ Skolnieks. 
Attiecībā uz loģiskiem spriedumiem Skolnieks koncentrējas nevis uz procesu bet gan uz rezultātu. Loģiski spriedumi viņu paši par sevi neinteresē, bet gan tikai kā tos piemērot dzīvē. Abstraktās tēzēs viņš nav ieinteresēts. Dzīves laikā 4 loģikas nēsātājs apaudzē sev apkārt cilvēku pulciņu, kuri viņam ir simpātiski kādu iemeslu dēļ un ja viņi spēj īsi un kodolīgi pateikt savu viedokli par Skolnieka interesējošām tēmām, tad tādi cilvēki kļūst viņa autoritātes, kurs arī vienmēr ieklausās.
Saņemot jaunu informāciju, Skolnieks, no sākuma to pieņem un piekrīt tai un tikai pēc tam to novērtē cik tā ir attiecināma uz reālo dzīvi un ja viņš nav kļūdījies "autoritātes" izvēlē, tad kārtējo reizi gūst apstiprinājumu izteiktajām domām. Ceturtās loģikas nēsātājiem dažkārt ir slinkums pašiem kaut ko secināt un loģiski spriest, viņi labāk aizsūtīs cilvēku uz attiecīgo iestādi, kur ar viņa jautājumiem cilvēki tiks veiksmīgāk galā. Dažkārt Skolniekam nav viegli, ja viņa "autoritātes" ir vairākas un nav vienis prāts kaut kādās niansēs, ko Skolniekam ir grūti aptvert pašam secināt. Taču, ja skolnieks uzņemsies kaut ko formulēt, tad tas tiks izdarīts maksimāli tieši un korekti.